Czym jest prawo przyciągania?

Przedmioty, osoby i zdarzenia, które pojawiają się w naszym życiu, to rezultat myśli, uczuć i nawyków, jakie mamy – tak mówi prawo przyciągania. My, jako całość, jesteśmy rezultatem swoich własnych przekonań, działań i nawet tego, o czym myślimy.

Inaczej mówiąc, my w tu i teraz jesteśmy manifestacją naszych poprzednich lub niedawnych myśli. Czy to nie intrygujące, że mechanizm przyczynowo skutkowy, to, czym jesteśmy tu i teraz, jest spowodowany przez poprzedzające myśli? Jakbyśmy sami siebie budowali z klocków, którymi są nasze codzienne przekonania. Odkrywszy ten niesamowity fakt, wiedza uzbraja nas w moc manifestowania tego, czego naprawdę pragniemy poprzez świadome wybieranie myśli takich, jakie chcemy mieć.

Historia prawa przyciągania

Jeśli chodzi o historię prawa przyciągania, jest tylko jedną odpowiedź. Prawo przyciągania zaczęło działać w dniu, w którym powstał wszechświat i w dniu, w którym zaczęło działać prawo grawitacji. Po prostu teraz znamy nazwę tego pięknego i zmieniającego życie prawa. Przełom w fizyce kwantowej miał kluczowe znaczenie dla odkrycia ukrytego niegdyś prawa przyciągania i jego możliwości. Poczujmy się wszyscy pobłogosławieni tym odkryciem.

Musimy podziękować wielu ludziom, którzy przedstawili naukowy pogląd na prawo przyciągania. Wszyscy korzystamy z zasad tego prawa w taki czy inny sposób, gdy jesteśmy tego świadomi lub nie. Jeśli chcemy wykorzystać wszystkie ukryte możliwości i magiczną zdolność praw przyciągania, to musimy być spostrzegawczy i przyciągać tylko to, czego sobie życzymy.

Skoncentruj się na celach, a znajdziesz środki!

Im bardziej jesteśmy skoncentrowani na celach (czego pragniemy), tym szybsze środki (jak zdobyć to, czego pragniemy) znajdziemy. Uwielbiam wspominać wiele incydentów z mojego życia, kiedy bardzo chciałem rzeczy, a jednocześnie dosłownie nie myślałem, jak to zdobyć. Po prostu przyciągałem to, czego chciałem i w końcu pewnego pięknego dnia było już przede mną.

Najważniejszą rzeczą, jaką musimy zrozumieć, jest to, że przejawy tego, czego chcemy, mogą nie być takie, jak sobie wyobrażamy. Niemniej jednak z pewnością się zamanifestują. Wszystko, co musimy zrobić, to być wystarczająco spostrzegawczym, aby zauważyć manifestację. Kiedy poprosisz o szczęście, czy wierzysz, że Bóg zsyła kogoś o imieniu szczęście? Rozejrzyj się, życzenia się manifestują, po prostu musimy podtrzymywać wiarę i obserwować. To piękne i niewiarygodne prawo.

Każdy dzień jest dla mnie taki ekscytujący. Dlaczego? Ponieważ jest wielu ludzi, którzy pytają mnie, czy prawo przyciągania naprawdę działa? I czuję się tak bez słowa, żeby przekonać ich i udowodnić im, że to działa. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie. Prawo przyciągania jest dostrzegalne gołym okiem. Działa tak samo, jak działa prawo grawitacji. Działa i będzie działać, pracować dla Ciebie niezależnie od tego, czy wykorzystujesz jego moce, czy nie.

Gdzie stosować prawo przyciągania?

Prawo przyciągania może być stosowane na każdym kroku (planowanie wymarzonego życia, odzyskanie byłego, czerpanie bogactw, pieniędzy lub obfitości, zdobycie wymarzonej pracy, odkrywanie bratniej duszy, polepszenie relacji, zdobycie tego, czego naprawdę chcesz).

W każdym razie już teraz stosujemy prawo przyciągania we wszystkich dziedzinach życia. Intrygujące jest to, że wielu z nas jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy. To jest szansa dla nas wszystkich, aby wykorzystać to najwspanialsze i najpiękniejsze prawo, aby zmienić życie nasze i innych ludzi.

Share this article:
Previous Post: Czym jest mikrodermabrazja i oxybrazja?

May 31, 2022 - In Artykuły

Next Post: Ćwiczenia korekcyjne do wykonywania w domu – skolioza i postawa skoliotyczna

May 31, 2022 - In Artykuły

Related Posts

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.