Nowa aplikacja Bełchatowskiej Biblioteki Publicznej – jeszcze wygodniejszy dostęp do zbiorów

Bełchatowska Biblioteka Publiczna wprowadziła aplikację, dzięki której czytelnicy mogą zamawiać książki online. Aplikacja umożliwia zamówienie konkretnych pozycji i sprawdzenie ich dostępności w bibliotece.

Dzięki nowej aplikacji czytelnicy nie muszą już osobiście odwiedzać biblioteki, aby sprawdzić katalog, przedłużyć wypożyczenie czy przejrzeć nowości książkowe. Wystarczy zalogować się na swoje konto w aplikacji i zamówić wybrane tytuły. Biblioteka będzie się starała jak najszybciej przygotować zamówienie do odbioru dla czytelnika.

Aplikacja ma również wiele innych funkcji, takich jak przypomnienia o zbliżającym się terminie zwrotu, zamawianie nowości, rezerwowanie miejsc na wydarzenia biblioteczne oraz przeglądanie historii wypożyczeń. Dzięki temu czytelnicy mają łatwy dostęp do wszystkich usług bibliotecznych.

Wprowadzenie nowej aplikacji to znaczące udogodnienie dla czytelników bełchatowskiej biblioteki. Dzięki temu narzędziu można w łatwy i szybki sposób wypożyczyć interesujące nas książki i korzystać z innych usług bibliotecznych. To również dobry przykład na to, jak biblioteki mogą korzystać z nowych technologii, aby usprawnić swoją pracę i zapewnić czytelnikom jeszcze wygodniejszy dostęp do książek.

Share this article:
Previous Post: Muzeum Regionalne organizuje tradycyjne zapusty!

March 2, 2023 - In

Next Post: Ruszył nabór wniosków o 500 plus na nowy okres rozliczeniowy

March 2, 2023 - In

Related Posts