Dzień Energetyka

Bełchatowianie w dużej liczbie uczestniczyli w pikniku zorganizowanym przez PGE w związku z Dniem Energetyka. Wieczorem głównymi gwiazdami byli znani artyści: Piotr Kupicha, znany jako Feel, oraz CLEO. W programie wydarzenia nie zabrakło konkursów pełnych energii, atrakcji dla najmłodszych i efektownego pokazu laserowego.

Mimo deszczowej pogody w sobotnie popołudnie, mieszkańcy Bełchatowa zdecydowali się spędzić czas na placu Narutowicza, gdzie miała miejsce organizacja pikniku z okazji Dnia Energetyka, zorganizowanego przez PGE. Osoby zainteresowane mogły spróbować jazdy na rowerze elektrycznym, dostępnym tuż obok. W ramach rywalizacji, entuzjaści gry w szachy mogli również usiąść do stołów i wziąć udział w symultanach szachowych, co polega na równoczesnej grze szachisty przeciwko wielu przeciwnikom.

Na terenie obok Gigantów Mocy zostały ustawione telebimy, na których prezentowane były zdjęcia nawiązujące do historii Elektrowni Bełchatów. Widzowie mieli okazję nie tylko oglądać te zdjęcia, ale także wsłuchać się w występy polskich artystów. Na scenie wystąpiła grupa Roxanne, a także Feel i Cleo. Warto dodać, że za organizację tego wydarzenia odpowiedzialny był Oddział Elektrowni Bełchatów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA.

Share this article:
Previous Post: Zawody nordic walking w Bełchatowie

August 8, 2023 - In

Next Post: Komunikat IMGW

August 16, 2023 - In

Related Posts