Zawody nordic walking w Bełchatowie

Wydarzenie „PGE World Cup Bełchatów 2023” odbędzie się w Bełchatowie w końcu sierpnia. Na listach startowych już zarejestrowało się ponad 400 uczestników z 13 różnych państw reprezentujących 4 kontynenty.

„PGE World Cup Bełchatów 2023” zaplanowane jest na ostatni weekend sierpnia. Oficjalne otwarcie wydarzenia ma być 25 sierpnia w hali Energia w Bełchatowie.

Zmagania odbędą się na terenach zielonych w okolicach Powiatowego Centrum Sportu. W organizację imprezy zaangażowane są również władze Urzędu Miasta Bełchatowa i Miejskiego Centrum Sportu. Prezes Nordic Walking Bełchatów, Krzysztof Marczak, podkreśla, że jest ogromnie zadowolony z faktu, że to wydarzenie znów ma miejsce w Bełchatowie. Sportowcy będą mieli do pokonania trzy różne dystanse: 5, 10 i 21 km.

Osoby, które chciałyby uczestniczyć w bełchatowskim etapie Pucharu Świata, wciąż mają szansę się zapisać. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia aż do środy, 20 sierpnia, do godziny 22:00. Wystarczy odwiedzić stronę nordicwalkingworldcup.com.

Share this article:
Previous Post: Alert pogodowy

July 20, 2023 - In

Next Post: Dzień Energetyka

August 8, 2023 - In

Related Posts