Zapisy na warsztaty ogrodnicze

Zapraszamy do odkrycia fascynującego świata roślin i poszerzenia wiedzy oraz umiejętności praktycznych poprzez udział w warsztatach.

Pasjonaci ogrodnictwa z powiatu bełchatowskiego mają możliwość zapisania się na warsztaty, które odbywają się w ramach projektu “Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”. Spotkanie odbędzie się 21 lipca bieżącego roku o godzinie 14:00 w ogrodzie działkowym o nazwie “Stokrotka” w Bełchatowie.

Podczas tych warsztatów uczestnicy otrzymają nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także będą mieli okazję zdobyć praktyczne umiejętności. Eksperci podzielą się wartościowymi informacjami na temat zapomnianych odmian warzyw oraz podpowiedzą, gdzie można nabyć ich nasiona. Ponadto, poruszą ważny temat dotyczący suszy, która dotyka zarówno dzikie ekosystemy, jak i ogródki przydomowe.

Aby wziąć udział w tych ciekawych warsztatach ogrodniczych, wystarczy skontaktować się telefonicznie pod numerem: 42 663 35 60. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Share this article:
Previous Post: Projekty Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa

July 10, 2023 - In

Next Post: Alert pogodowy

July 20, 2023 - In

Related Posts