Projekty Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa

Projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa zostały już poznane. W sumie wpłynęło 9 propozycji, które zostały już zweryfikowane. Pełna lista zadań, na które będzie można oddać swój głos, zostanie opublikowana 4 sierpnia.

Według informacji przekazanych przez Urząd Miasta Bełchatowa, siedem zadań twardych zakwalifikowało się do kolejnego etapu. Są to: “Dwie górki zjazdowe po sąsiedzku pn. Z górki, na pazurki, na byle czym”, “Budowa tężni solankowej na osiedlu Olsztyńskim”, “Ekologiczny Park dla psów”, “Tężnia pod lipą”, “Sensoryczny plac zabaw”, “Nowa Zośka” i “Budowa chodnika na os. Żołnierzy POW, pomiędzy blokami nr 8 i 16”. Jeśli chodzi o propozycje miękkie, pozytywną weryfikację przeszły dwa wnioski: “Bełchatowska Akademia Liderów” oraz “Zdrowy Bełchatów na PLUS”.

Ostateczna lista zadań, na które będzie można oddać swój głos w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa, zostanie ogłoszona 4 sierpnia. Głosowanie rozpocznie się 28 sierpnia, a wyniki będą znane 15 września.

Share this article:
Previous Post: Pomoc żywnościowa dla mieszkańców Bełchatowa

July 7, 2023 - In

Next Post: Zapisy na warsztaty ogrodnicze

July 20, 2023 - In

Related Posts